Net Haber

02 Temmuz 2016

Sitenize Ekleyin : :  
MAGAZİN
   26.02.2014 18:57       0 Yorum    

Katy Perry'nin klibine müslümanlardan tepki

Untitled document

29 yaşındaki ABD'li ünlü şarkıcı Katy Perry'nin son şarkısı Dark Horse'a çektiği klip Müslümanlar tarafından büyük tepki topladı.

Amerika'nın en çok sevilen ve en çok dinlenen şarkıcılarından biri olan Katy Perry'nin başı yeni şarkısı Dark Horse'a çektiği klibi ile belada. Müslüman bir youtube kullanıcısı tarafından farkedilen detay sonrası
imza kampanyası başlatıldı.

Yeni klibi Dark Horse'da eski bir mısır prensesini canlandıran Katy Perry, klipte üzerinde Arapça olarak Allah yazılı kolyesi olan bir adamı kolyesi ile kuma çeviriyor.

İngiltere'de Bradford şehrinde oturan ve Müslüman olan Shazad Iqbal isimli bir kişi, yazdığı dilekçede klibin İslam'a ve Müslümanlar'a hakaret niteliğinde olduğunu savundu. Kısa sürede 40 bin Müslüman bu kampanyaya destek oldu.

Tepkiler sonrası konuşan firma bunun hakaret olmadığını; özellikle Avusturalya, Suudi Arabistan ve Bangladeş'ten gelen tepkileri nasıl karşılayacaklarını bilemediklerini açıkladı.

Katy Perry    ABD    Dark Horse    Dark Horse Klip    Dark Horse Klip İzle    Müslüman    Avusturalya    Suudi Arabistan    Bangladeş    Katy Perry\'nin Klibine Müslümanlardan Tepki    Müslümanlardan Tepki    İngiltere    Bradford       


Bu Videoyu Paylaş :