Net Haber

26 Haziran 2016

Sitenize Ekleyin : :  
MEDYA
   17.02.2014 16:02       0 Yorum    

Nil Karaibrahimgil-Kanatlarım Var Ruhumda (Bi Küçük Eylül Meselesi film müziği)

Untitled document

14 Şubat’ta vizyona girecek “Bi Küçük Eylül Meselesi” filmine “Kanatlarım Var Ruhumda” adlı özel bir şarkı yapan Nil Karaibrahimgil, şarkının klibi için geçtiğimiz günlerde kamera karşısına geçti.

Söz ve müziği Nil Karaibrahimgil’e, düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait olan “Kanatlarım Var Ruhumda” adlı şarkının klibi Kilyos sahilinde çekildi. Yönetmenliğini Cem Karcı’nın gerçekleştirdiği klibin çekimleri 1 günde tamamlandı. “Bi Küçük Eylül Meselesi” filminden çarpıcı sahnelerin de yer aldığı klip, televizyon ve müzik kanallarında yayınlanmaya başlayacak.

“Kanatlarım Var Ruhumda” Nil Karaibrahimgil’in yapım şirketi GNL etiketiyle digital ortamda da single olarak da yayınlanacak.

Nil Karaibrahimgil’in, filmde Farah Zeynep Abdullah’ın canlandırdığı Eylül karakterine ithafen  yazdığı “Kanatlarım Var Ruhumda” adlı şarkı en az film kadar kendinden söz ettirecek.  Yönetmen Kerem Deren’le biraraya geldikten sonra filmin hikayesini ve Eylül karakterini her ayrıntısıyla analiz eden Nil Karaibrahimgil yeni şarkısı için “ Bi küçük Eylül meselesi’ni daha ismini ilk duyduğumda sevdim. Filmdeki kızın şarkısını bulmak için çok uğraştım. Uzun zamandır bir şarkıyla bu kadar başbaşa kalmamıştım. Sonunda 'Kanatlarım Var Ruhumda' çıktı. Düzenlemesini Mustafa Ceceli’nin yaptığı, akustik gitarlari benim çaldığım, çok naif bir şarkı oldu.  Bi küçük Eylül meselesi de şarkısı da doğru zamanda doğru yerlere gidecek ve iyi gelecek, öyle hissediyorum” yorumunda bulunuyor.

Ay Yapım yapımcılığında gerçekleşen, başrollerini Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek’in paylaştığı, yılın merakla beklenen sinema filmi “bi küçük Eylül meselesi” 14 Şubat Sevgililer Günü’nde seyircisiyle buluşacak.

İşte Kanatlarım Var Ruhumda adlı şarkının sözleri:

sen beni boşuna hiç

kalbinin oralara koyma

kollarını bana sarma

kalamam oralarda

 

sen de gül eğlen

öyle acıklı konuşma

hayat ne ki sonuçta

anlık bir buluşma

 

lalala la ben de böyleyim

lalala la hep de böyleydim

 

geçmişe gitmem

küsün gözyaşlarıyla

daha güçlüyüm ben

hatalarimla

 

beni kendi yoluna çağırma

benim yolum başka

gittiğim yer başka

yokuşlarım başka

 

lalala la ben de böyleyim

lalala la hep de böyleydim

 

karanlıkta yanabilirim

boşlukta durabilirim

düşmem ben

kanatlarım var ruhumda

geldiğim gibi gidebilirim

aşktan vazgeçebilirim

zincir yok ki benim

boynumda

 

sen beni boşuna hiç

kalbinin oralara koyma

kollarını bana sarma

kalamam oralarda

Nil Karaibrahimgil Kanatlarım Var Ruhumda    Kanatlarım Var Ruhumda Şarkı Sözleri    Kanatlarım Var Ruhumda Film Müziği    Bi Küçük Eylül Meselesi Film Müziği İzle    Bi Küçük Eylül Meselesi Nil Karaibrahimgil   


Bu Videoyu Paylaş :