Net Haber

26 Haziran 2016

Sitenize Ekleyin : :  
YAŞAM
   26.12.2013 12:04       0 Yorum    

Fethullah Gülen'in beddua videosu yasaklanıyor

Untitled document

Fethullah Gülen’in, yolsuzluk soruşturmasının ardından beddua ettiği sohbetle ilgili hazırlanan esprili videolar internetten kaldırılacak.

Fethullah Gülen’in “Allah hırsızı görmeden, hırsızı yakalayanın üzerine gidenlerin evlerine ateşler salsın” sözleri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın tepkisine neden olurken, sosyal medyada da gündeme oturdu.

Pek çok internet sitesinde Gülen’in açıklamalarının efektlerle ve esprilerle süslenmiş versiyonlarına yer verildi.

Youtube'a başvuruldu

Espri konusu olan bu videolar cemaati harekete geçirdi. Edinilen bilgiye göre, cemaate yakın basın yayın kuruluşları, Gülen ile dalga geçen videolardın kaldırılması için Youtube’a başvurdu. 

Youtube’a itirazlar “telif hakkı” gerekçesiyle yapıldı. İtirazları haklı bulan Youtube, pek çok videoyu yayından kaldırırken videoların yerine “Bu video, Samanyolu TV tarafından bulunulan bir telif hakkı talebi nedeniyle artık kullanılamıyor” ibaresi konuldu.

Fethullah gülen hindi Baba Hindi İzle    Fethullah Gülen Beddua videosu Uyarlamaları İzle    Fethullah Gülen Beddua Videosu Yasaklanıyor    Fethullah Gülen    Beddua    Video    Yasak    İzle    Video    Haber    Haberi    Haberler    Haberleri   


Bu Videoyu Paylaş :