Net Haber

25 Haziran 2016

Sitenize Ekleyin : :  
MEDYA
   23.11.2013 17:31       0 Yorum    

Beyaz Show- Halil Sezai evlilik teklifi izle

Untitled document

Beyaz Show'un sürpriz konuğu Halil Sezai, canlı yayında sevgilisine aşkını ilan etti.

Milyonların izlediği programda sevgilisine 'Paramparça' parçası eşliğinde sürpriz aşk ilanında bulunan Halil Sezai;'Öcelikle Beyaz Show'a korsan konuk olduğum için çok özür diliyorum. 34 yıldır bu hayatta misafirim. Her zaman iyiyi, doğruyu, aşkı kovalamaya çalıştım. İlk önce Tanrı'nın aşkını ve Tanrı'nın mucizelerini buldum hayatta.Sonra Tanrı'nın en güzel mucizelerinden birine aşık oldum.Dün gece kapısında saatlerce beklediğim kadını dünyanın en güzel mucizesi olarak kabul ediyorum ve onu çok seviyorum. Onunla yaşlanmak istiyorum ve birbirimize şifa olmaya devam edelim istiyorum. Evet, onunla yaşlanmak istiyorum doğru!' sözleriyle sevgilisi Kübra Doğan'a seslendi.

Twitter yıkıldı

Halil Sezai'nin bu davranışı büyük beğeni gördü ve twitter'da gecenin konusu oldu.

Ömur Gedik: Ne şanslı kadınlar var :) Helal sana @halilsezaip

Selim Çiprut: Beyaz Show evlendirme dairesine döndü maşallah. Önce Can Tanrıyar sonra Halil Sezai...

Selçuk Özdemir: Halil Sezai sevgilisi Kübra Doğan'a canlı yayında evlenme teklif etti.. Umarım düğününde de o garip entari pantolonu giymez

Kerem Cevahir: Birde erkeklere öküz dersiniz bak Halil Sezai adam daha ne yapsın #beyazshow

Murat Meriç: Ay romantikliymiş yahu bu Halil Sezai... Evlenme mi teklif etti ne yaptı, anlamadım ama iyi bir şey yaptı galiba.

ihanet sarisi: Beyaz show daki showun müthişti Kutlarım Halil Sezai...

Fatma: Halil Sezai ile dalga geçen erkeklerimiz nasıl içli bir adam olduğunu görmüşlerdir umarım !

görkem: Halil Sezai sevdigi kadinin kapisinda oturmus butun gece..Bir de canli yayinda evlenme teklifi etti,adam King ya.

İşte programda herkesi duygulandıran anlar...

Halil Sezai Aşk İlanı    Halil Sezai İlanı Aşk    Halil Sezai Kübra Doğan    Halil Sezai Beyaz Show Paramparça    Halil Sezai Beyaz Show Evlilik Teklifi    Beyaz Show Halil Sezai    Beyaz Show 22 Kasım 2013 Evlilik Teklifi İzle    Video    Haber    Haberler   


Bu Videoyu Paylaş :