Net Haber

28 Haziran 2016

Sitenize Ekleyin : :  
MEDYA
   07.10.2013 21:50       0 Yorum    

Fatih Sultan Mehmet, Radu ile ilişki yaşadı mı?

Untitled document

Osmanlı'da Fatih Sultan Mehmet döneminin anlatıldığı Fatih dizisinin bu haftaki bölümünde cinsiyetsiz manken Andrej Pejic, Dracula’nın kardeşi Eflak Prensi Radu rolüyle dizide boy gösterecek.

Yurt dışında fiziksel görünümü nedeniyle hem kadın hem erkek defilelerinde podyuma çıkan ve 'Androjen manken' olarak tanınan Sırp mankenin dizide yer alacak olması bir kaç ay önce gündeme gelen tartışmayı akıllara getirdi.

'Fatih'in Radu ile ilişkisi olduğu yönünde dedikodular var'

Habertürk'te yayınlanan 'Öteki Gündem' programında Pelin Batu'nun izleyenlerle paylaştığı Radu dedikodusu tarihle ilgili yeni bir tartışmanın çıkmasına neden olmuştu.

Batu, programda Radu dedikodularını şu sözlerle anlatmıştı; 'Fatih ile ilişkisi olduğu iddia edilen Radu, ama kaynaklarda rastlanmamakla beraber böyle dedikoduların olduğu bir kişi...Şimdi insanlar tarihi karakterlerle ilgili böyle şeyler söylenince çok infial yaratıyor. Dikkati konuşmak lazım. Tabii ki bu dedikodular Fatih'ten sonra üretilmiş hikayeler.'

Şimdi ise herkes tarafından Fatih-Radu arasındaki ilişkinin dizide nasıl işleneceği merak ediliyor.

Fatih dizisi 2. bölüm fragmanını izlemek için buraya tıklayınız...

Andrej Pejic'in setteki fotoğrafları;

 

 

 

Fatih Sultan Mehmet    Radu    Sırp Manken    cinsiyetsiz Manken    Eflak Prensi Radu    Androjen Manken    Dracula’nın Kardeşi Eflak Prensi Radu   


Bu Videoyu Paylaş :