Net Haber

25 Haziran 2016

Sitenize Ekleyin : :  
MEDYA
   20.03.2013 15:09       0 Yorum    

Canlı yayında Pelin Çini'yi böyle azarladı

Untitled document

TV8'de yayınlanan 'Aramızda Kalsın' programının bugünkü konuğu Esra Ceyhan'dı.

Pelin Çini ve Sacit Aslan'ın sunumuyla ekrana gelen 'Aramızda Kalsın' programında ilginç dakikalar yaşandı. Sert sözleri ve dobralığıyla tanınan Sacit Aslan,önce Pelin Çini'yi azarladı, ardından televizyon camiasında yaşanan acımasızlıkları anlattı.

İşte canlı yayında yaşanan o anlar;

Bu işte adamın kellesini kesiyorlar

Sacit Aslan: Yahu sen hala sütten kesilir mi kesilmez mi diyorsun. Adamın kellesini kesiyorlar. yahu bu işte adamın kellesini keserler kellesini.

Pelin Çini: Dün Şenay Düdek, bana Twitter'dan 'Senin bu saflığına bazen gülüyorum' dedi.

Sacit Aslan: Valla sana birşey söyleyeyim mi Pelin. Ben de senin bu kadar saf olduğuna inanmıyorum. Bak sana söyleyeyim. Konu saflık ötesine geçiyor yani.

Pelin Çini: Bu sadece benim hiç alışık olmadığım bir camia.

Sacit Aslan: Niye abicim? Sen Türkiye'de büyümedin mi?

Pelin Çini: Niye Sacit Abi? Ben mesela sınıfta bir problem çözülürken 'Cevabını biliyor musunuz?' diye sorsa öğretmen ben elimi kaldıramazdım. Biliyorsam bile benden önce başka birisi söylesin diye bakardım. Öne atlamak, elimi kaldırmak filan öyle dertlerim yoktu.

Sacit Aslan: Sınıfta soru sorulduğunda ben bunu biliyorum demek öne atlamak mı oluyor?

Esra Ceyhan: Benim elim hiç inmezdi aşağıya.

Pelin Çini: Ben kaldıramazdım mesela. beni arkadan itmen lazım filan ben biliyorum diyeyim o zaman.

Sacit Aslan: Ya sen de ama yani.

Pelin Çini: Öyle yani ama napayım. Öğreniyorum ama...

Sacit Aslan: Ben aptal bir adam değilim ama gözünü seveyim ya.

Pelin Çini: Sacit Abi, bana en büyük okul sensin. Yapacak birşey yok ama yani.

Sacit Aslan: O zaman öğren abi. Ben seni kaynayan bir kazanın içine attım. Bir an evvel pişmeye bak. Pişmiyorsan çıkartacağım.

Pelin Çini: Aaa aşk olsun. niye öyle diyorsun? Pişiyorum.

Kadın kadının ejderhasıdır

Sacit Aslan: Onu bilmem, onu bilmem. Bunu ilk defa duyuyorum. Ne biliyorsun? Kadın kadının kurdu mudur? Kurdudur kurdu. Ejderhasıdır. Isırdığı zaman ah deme şansın yok. Köpek balığı gibi. Isırınca ah diyemezsin. Yara soğuduğu zaman anlarsın. Sıcağı sıcağına anlamazsın bile.

Esra Ceyhan: Ha şunu da söyleyeyim. Madem konu açıldı. Hülya Avşar bizim programımıza gelmişti. Orada açıladı diye hatırlıyorum. Sanat dünyasında dostluk olmaz lafı. Aynı işi yapan insanlar arasında da tabiki saygılar oluyor, nezaket oluyor, paylaşımlar olabiliyor ama bir rekabet var. Bu anlamda Hülya Hanım'a katılmamak elde değil.

Muhteşem Yüzyıl'daki entrikalar çocuk hikayesi kalır

Sacit Aslan: Kuran çarpsın göstermelik. Nezaketen öyle yapıyorlar. Yoksa diyorum sana, Besmele getirip kelleyi alıyorlar ya. Hürrem'i filan seyrediyorsun ya oradaki entrikalar çocuk hikayesi kalır. Bu işin içerisindeki olan olayları senaristler hayal edemez.

Esra Ceyhan: Yüzde yüz katılıyorum. Keşke söylenebilse yaşananlar. Keşke anlatılabilse.

Sacit Aslan: Ne söyelyeceksin. Söylenecek birşey yok. Yutuyorsun. Yutamazsan soda içiyorsun. Sade soda. Ancak hazmediyorsun.

Pelin Çini: Sacit Abi Pelin'i dövecek neredeyse. Hiç sevmiyor diyorlar.

Sacit Aslan: Seni çok seviyorum. Bu işi yaptığım sürece de senden başka kimseyle yapmam. O da ayrı. Yahu arkadaş, sende yaşını başını almış, okumuş, mektep bitirmiş bir insansın. Sen benim ne demek istediğimi bilmiyor musun ya.

Esra Ceyhan: Ay daha kaç yaşında kızcağız canım?

Pelin Çini: Ay yok yaşlıyım ben. 33'üm. Ama geç başladım.

Sacit Aslan: Yani öyle bir anlatıyorsun ki, sanki burada yaşamamışsın.

Esra Ceyhan: Belki birebir yaşamadım demek istiyor olabilir.

Sacit Aslan: Ya nasıl yaşamadı? Bu yaşadığını da öğrenmek istemiyor.Aslında buna veriyorlar o yarayı da görmezden gelip devam ediyor. Ama son günlerde anladı.

Esra Ceyhan: Program iyi gidiyor. Daha da iyi gitmeye başlayınca yaşayacaklarınızı görürsünüz. Benden söylemesi. Esra Ceyhan demişti, selam olsun dersiniz. Ben de telefona bağlanıp, gördünüz mü Pelin Hanım ben demiştim, derim.

Burada 6 ayda gördüğümü orada 40 senede görmedim

Sacit Aslan: Ben 40 sene sanat camiasında amiral gemisinde gezdim. Burdaki 6 ayda gördüğümü orada 40 senede görmedim. Allah şahidimdir.

Esra Ceyhan: O zaman ben gazinoyu niye reddetmişim ya?

Sacit Aslan: Oradaki düşmanını tanıyorsun, biliyorsun. Buradakini bilmiyorsun. Burada karanlıktasın. Seni bir karanlığın kucağına atmışlar. El yordamıyla yürüyorsundan farkı yok.

Esra Ceyhan: Gerçekten öyle.

Pelin Çini: Merak etmeyin beni seviyormuş.

Sacit Aslan: Ben seni seviyorum. Dünya ahiret benim kızımsın. Sonuna kadar da bu işi yaptığım sürece de partnerimsin. Ondan hiç şüphen olmasın. Bana bu işi verdikleri sürece tabi. Benden sonra ne yaparsın onu bilemem. Başının çaresine bak...

Esra Ceyhan: Bence iyi gidecek iş. Devam edecek.

Sacit Aslan    Pelin Çini    Esra Ceyhan    Sacit Aslan Pelin Çini\'yi Azarladı    Sacit Aslan Televizyonda Yaşadıklarını Anlattı    Sacit Aslan Canlı Yayında Sinirlendi   


Bu Videoyu Paylaş :