Net Haber

01 Temmuz 2016

Sitenize Ekleyin : :  
MEDYA
   07.10.2012 21:22       0 Yorum    

Esra Erol'da yumruk yumruğa kavga

Untitled document

ATV'de Esra Erol’un sunduğu Evlen Benimle programında iki damat adayı birbirine girdi.

GAZETECİLER.COM - Esra Erol’da Evlen Benimle programında iki damat adayı birbirine girdi.

ATV'de yayınlanan programın yeni sezon damat adaylarından Soner,locada eş arayan Kumru Hanım’dan hoşlandığını belirterek görüşmek için Esra Erol’dan izin aldı.

Ertesi gün stüdyoya gelen gelin ve damat adaylarının anlaşamadıkları ortaya çıktı. Kumru Hanım, Soner Bey’in eski kız arkadaşıyla bağlarını koparmadığı için ilişkilerini bitirdiğini açıkladı.

Bu sırada programın eski damat adaylarından Adnan, mikrofonu eline alarak Soner’e "Bu kızın telefonunu kendin için mi istedin?" diye sordu. Adnan’ın sorusu sırasında sinirlendiği gözlenen Soner, "Kendim için istedim, senin için istemedim" dedi ve ardından da "Hatta geleyim yanına senin öyle konuşalım  birader" diyerek Adnan’ın oturduğu yere gitti ve stüdyo bir anda karıştı.

Programın yönetmeni reklama girerken, reklam dönüşü Esra Erol "Bunlar hiç istemediğim olaylar ama canlı yayında olabiliyor" yorumunu yaptı.

Soner’in reklam arasında da Adnan’a yumruk attığı, ikiliyi diğer damat adayları ve stüdyo görevlilerinin güçlükle ayırdığı da öğrenildi.

Esra Erol    Kavga    Yumruk    Damat Adayları   


Bu Videoyu Paylaş :