Net Haber

28 Şubat 2015

Sitenize Ekleyin : :  
YAŞAM
   26.09.2012 14:34       0 Yorum    

İşte sendika sekreterinin skandal pozları

Untitled document

Türk Harb-İş Sendikası Genel Eğitim Sekreteri Hamza Akyüz’ün internette yayınlanan kamera görüntüleri olay yarattı

Türk Harb-İş Sendikası Genel Eğitim Sekreteri Hamza Akyüz’ün bir kadınla yaşadığı ilişki ve aralarında geçen konuşmaların kamera görüntülerinin internete düşmesi ortalığı karıştırdı.

Bir sosyal paylaşım sitesinde yayınlandıktan sonra Hamza Akyüz görevinden alınırken, konuşmalarda sadece adı geçen Harb-İş Sendikası Genel Sekreteri Haldun Kurubacak, bunun bir komplo olduğunu ve Cumhuriyet Savcılığı’nın soruşturma başlattığını söyledi.
 
Harb-İş'i karıştıran olay

Yurt genelindeki askeri işkollarında yetkili bulunan ve Türkiye’nin en köklü, en eski sendikalarından biri olarak bilinen Türk Harb-İş Sendikası’nı karıştıran olay, bir sosyal paylaşım sitesinde yayınlanan görüntülerle başladı. Görüntülerde, gizli aşk yaşadığı öne sürülen kadınla yarı çıplak görüntüleri bulunan Harb-İş Sendikası Genel Eğitim Sekreteri Hamza Akyüz’ün, merkeze muhalif olduğu ileri sürülen şube yönetimlerini değiştirmek için yaptığı bazı çalışmaları anlattığı konuşmaları yer aldı. Bir bölümü genel merkez binasındaki misafirhanede kaydedildiği ileri sürülen görüntülerdeki kadının da T.D. olduğu öne sürüldü.
 
Görüntülerde, daha önce sendikanın Gölcük Şube Başkanı iken Genel Sekreterliğe getirilen Haldun Kurubacak’tan da söz ediliyor.
 
Bu sendikaya yönelik komplo
 
Konuyla ilgili olarak DHA’nın telefonla ulaştığı Harb-İş Sendikası Genel Sekreteri Haldun Kurubacak, ortada bir kamplo olduğunu öne sürerek, bu görüntülerin yayınlanmasının ardından Hamza Akyüz’ün görevinden alındığını belirtti. Kurubacak şöyle dedi:
 
"Bu olay tamamen sendikamıza yönelik bir komplo. Olay duyulur duyulmaz Hamza Akyüz’ü çağırarak istifasını aldık. Kendisi yorum yapmadan istifasını verdi gitti. Görüntülerdeki kadını tanımıyorum. Beni de bu olaya karıştırmak istiyorlar. Kadın benim hakkımda da ileri geri konuşmuş. Bu sendikada hata yapan kim olursa olsun yanında kalmaz. Benimle ilgili bir görüntü yok. Olayla ilgili yasal işlemler de sürüyor. Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı. Bu olayda adı geçenler ve içinde olduğu tesbit edilenler hakkında da tek tek dava açacağız."

Sendika Sekreteri    Skandal    Çıplak    Poz    Video   


Bu Videoyu Paylaş :