Net Haber

27 Haziran 2016

Sitenize Ekleyin : :  
YAŞAM
   25.06.2012 15:39       0 Yorum    

Bayan yarışçı jipi devirdi!

Untitled document

Rize'nin Ardeşen İlçesi Fırtına Vadisi'nde düzenlenen Karadeniz Off-Road yarışlarında Tuğçe Özcan'ın kullandığı jip devrildi.

Özcan, kazayı yara almadan atlattı.Karadeniz Off-Road Birliği tarafından organize edilen ve Fırtına Vadisi'ndeki parkurda gerçekleştirilen yarışlara 17 ilden 23 takım katıldı. İki kategoride gerçekleştirilen ve zorlu parkurlarda yarışan sürücüler heyecanlı anların yaşanmasına neden oldu. Çekişmeli geçen yarışlarda, Kocaeli Körfez Off-Road Kulübü adına yarışan Tuğçe Özcan'ın kullandığı jip devrildi. Kazayı yara almadan atlatan ve arkadaşlarının yardımıyla yarışa devam eden Özcan, dereceye giremedi. İki kategorideki yarışlarda, Zonguldak Off-Road takımından İrfan Özdemir ve Sezgin Alnıaçık ile Giresun Off-Road takımından Abdulkadir Güney birinci oldu. Genel klasmanda ise birinciliği yine Zonguldak ekibi kazandı.


Yarış sırasında aracı devrilen Tuğçe Özcan,'Yarışmak çok güzel, çok heyecan verici. Arabayı yan yatırdım. Bir şey olmadı, tekrar yarışa devam ettim. Herkese tavsiye ediyorum' dedi.

Rize    Off-Road    Yarışçı    Jip   


Bu Videoyu Paylaş :