Net Haber

01 Temmuz 2016

Sitenize Ekleyin : :  
YAŞAM
   20.09.2011 11:19       1 Yorum    

Metrobüste tacize suçüstü

Untitled document

Zincirlikuyu Metrobüs duraklarında kadınlara elle tacizde bulunan 45 yaşındaki S.T Güven Timleri tarafından kıskıvrak yakalandı. Kılıktan kılığa giren Güven Timleri bu kez de üniversite öğrencisi kılığında suçluları yakaladı.

Zincirlikuyu Metrobüs duraklarında iş saati nedeniyle kalabalıktan yararlanmak isteyen bir kişi kadınları taciz ederken yakalandı. İddiaya göre işten çıkan S.E evine gitmek için metrobüsü kullanmak istedi. Durakta bekleyen S.E, Çalışma Bakanlığı'nda memur olarak çalışan 45 yaşındaki S.T'nin elle tacizine uğradı.

GÜVEN TİMLERİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ KILIĞINDA

Bu sırada okulların açılmasından dolayı üniversite öğrencisi kılığında metrobüs durağında bekleyen Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Güven Timleri, duraktaki S.T'nin durumundan şüphelenerek yarım saat takibe aldı. Zanlının yarım saat boyunca gelen hiçbir metrobüse binmediğini fark eden timler zanlıyı bir süre takibe aldı.

POLİSTEN SUÇÜSTÜ

Zanlının kalabalık sayesinde bir kadına yaklaştığını gören timler zanlıya yakın bir yerde beklemeye başladı. Tam bu sırada metrobüse binmek isteyen S.E'ye arkadan yüklenen S.T elle tacizde bulundu. Neye uğradığını şaşıran S.E bir anda bağırmaya başlayınca yakın bir yerde bekleyen Güven timleri S.T'yi kıskıvrak yakalayarak Kuştepe polis merkezine götürdü. Tacize uğradığını iddia eden S.E, S.T'den şikâyetçi oldu.

 

Metrobüs    Taciz    Suçüstü    Güven Tim    Öğretmen   


Bu Videoyu Paylaş :