Net Haber

27 Haziran 2016

Sitenize Ekleyin : :  
DÜNYA
   26.08.2011 11:31       0 Yorum    

Belediye başkanı İstanbul'da mı SEKS yaptı?

Untitled document

Belçika, İstanbul'da yapıldığı iddia edilen bir kaçamak görüntüsüyle çalkalanıyor. Nedir bu görüntüler?

Belçika bugünlerde ilginç bir skandalla çalkalanıyor. 4 sene önce tesadüfen çekilmiş bir tatil videosunda bir çift İstanbul'un (İstanbul olduğu iddia ediliyor ama rastlantı ile çekilen bu görüntülerin İstanbul'dan olduğuna kimse emin değil) tarihi binalarından birinin çatısında kimseyi umursamadan sevişiyor. Bu eski videonun birden gündem yaratmasının sebebi ise filmde yer alan kadının Aalst şehrinin kadın Belediye Başkanı Ilse Uyttersprot olarak yeni teşhis edilmesi.
 
Belediye Başkanı'nın tatil fantezisi gündemde skandal yaratmış durumda ve video büyük bir hızla internette yayılıyor.

AYRINTILAR

Belçika’nın Aalst kenti kadın Belediye Başkanı Ilse Uyttersprot’un, İstanbul’da bir kulede nişanlısıyla seks yaparken görüntüleri ülkede skandala yol açtı.İSTANBUL’da 4 yıl önceki tatili sırasında bir kulede nişanlısı ile sevişirken kameraya kaydedilen Aalst Belediye Başkanı Ilse Uyttersprot’un görüntüleri zaten siyasi krizle boğuşan Belçika’da bomba etkisi yaptı. İnternet üzerinden yayılan görüntüler ülkede ‘Tower-gate skandalı’nı patlattı.

“Towergate” ifadesi Belçikalı Twitter kullanıcıları arasında dün trend oldu. Kadın belediye başkanı, Twitter hesabından cevap verdi: “4 yıl önceydi. Nişanlımla aramızda özel bir şeydi. Siyasetle ilgisi yok. Tweet atarak destek verenlere teşekkürler. Şimdi neredeyse bütün medya bana telefonla ulaşmaya çalışıyor. Aalst şehri yeniden gündeme geldi. Aalst ilerlemeli, önemli olan bu.”

Teşhircilikle suçlanan Belediye Başkanı’nın kabinesinden yapılan açıklamada, “Uyttersprot, etrafta kimsenin olmadığından inançla böyle bir davranışta bulunmuştur. Görüntüler yakınlardaki ziyarete açık olmayan bir yerden çekilmiş” diye açıklama yaptılar. Belediye Başkanı’nın yakın çevresi ise “Bu görüntülerin ne politikayla ne de Belediye Başkanı’nın kente verdiği taahhütlerle bir ilgisi yoktur” yorumunu yaptı.

Ancak ülkenin kuzeyinde ‘bir belediye başkanının kente örnek olması gerektiğini öne süren’ muhalefet sesini yükseltiyor. ‘Open VLD’ partisinden Pour Vera Van der Borght, “Bir makamdayken özel hayat argümanını savunamayız. Pozisyonu zayıflamıştır. Şimdi nasıl bir okula gidip çocukların önünde kurdela kesecek ya da öğrencilerin önünde nasıl değerlerle ilgili konuşacak” dedi.

Belçika    Belediye Başkanı    Seks Kaçamağı    İstanbul   


Bu Videoyu Paylaş :